Extruflex

extruflex

Extruflex to francuska firma specjalizująca się od ponad 40 lat produkcją miękkiego PVC. Kompletne zarządzanie łańcuchem produkcyjnym, od formułowania elastycznego PVC  (dodawania plastyfikatorówstabilizatorów UV oraz barwników) aż do przekształcania tego tworzywa polimerowego do postaci folii w pasach i arkuszach, zapewnia firmie stabilny rozwój oraz przynależność do grona światowych liderów w ekstruzji PVC. Międzynarodowa sieć dystrybucji umożliwa dotarcie do wymagających Klientów znajdujących się na wszystkich kontynentach. Generalnym dystrybutorem firmy Extruflex na polskim rynku od ponad 25 lat jest KOLBUD Sp. z o.o. z siedzibą w Myślęcinku k/Bydgoszczy, realizującym sprzedaż folii PVC na poziomie 150 ton w skali roku.

 

 producent pcv extruflex

Folia producenta EXTRUFLEX posiada liczne atesty, certyfikatay oraz deklaracje producenta, dzięki którym może być stosowana niemalże każdej gałęzi przemysłu: spożywczy, farmaceutyczny, spawalniczy, budownictwie.

Duże stany magazynowe pasów i arkuszy folii PVC pozwalają nam realizować zamówienia w szybkim czasie i atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do współpracy.