Brama szybkobieżna

brama szybkobieżna

Szybkobieżne bramy rolowane z pcv

Jesteśmy generalnym dystrybutorem belgijskiego producenta bram szybkobieżnch DYNACO ENTREMATIC na terenie kraju. Bramy szybkobieżne to zaawansowane urządzenia, wyposażone w nowoczesne sterowania i technologie. Potrafią bardzo szybko się otwierać i zamykać, dzięki czemu znacznie ograniczją przepływ powietrza. Bardzo często wyposażone są w radary ruchu, które reagują na zbliżające się w kierunku bramy osoby lub pojazdy nechaniczne. Bramy szybkobieżne z aktywatorami w postaci radarów ruchu nie potrzebują żadnej ingerencji operatora wózka widłowego w celu otwarcia bramy. Przy odpowiedniej konfiguracji operator nawet nie musi zwalniać czy też zatrzymywać, brama szybkobieżna zdąży się otworzyć oraz samoczynnie zamknie. 

Bramy szybkobieżne DYNACO są też odporne na przpadkowe kolizje z wózkiem widłowym.W porównaniu do konkurencji, listwa zabezpieczenia krawędziowego wykonana jest z gumy, podczas uderzenia z wózkiem nie ulega uszkodzeniu, co ma miejsce w przypadku listwy krawędziowej wykonanej z profilu aluminiowego. Wówczas dochodzi do trwałego odkształcenia lub złamania i brama nadaję się do naprawy. Natomiast w bramach szybkobieżnnych DYNACO, w przypadku wystąpienia kolizji, płat ulega wyczepieniu z bocznych prowadnic, a przy zamykaniu następuje samoczyne naprowadzenie płata w prowadnice. Warunkiem tej samonaprawialności jest ruch bramy szybkobieżnej w kierunku otwierania lub zamykania w momecie wystąpienia kolizji.

BRAMY SZYBKOBIEŻNE

Elastyczna listwa krawędziowa poza trwałością podczas ewentualnej kolizji z pojazdem mechanicznym, zapewnia także wysoki poziom bezpieczeństwa dla ruchu pieszego. Nawet w przypadku braku kasku ochronnego, brama nie powinna zrobić krzywdy człowiekowi, przy uderzeniu w głowę podczas wykonywania cyklu zamykania.


KURTYNY SZYBKOBIEŻNE

Zastosowanie bram szybkobieżnych jest ogromne, kurtyny szybkobieżne montowane są niemal w każdym sektorze przemysłu.Począwszy od hal logistycznych, zakłady produkcyjne, firmy farmacutyczne, pomieszczenia czyste typu clean room, a nawet do pomieszczeń zagrożonych strefą wybuchu EX.

BRAMA SZYBKOBIEŻNA

Więcej szczegółowych informacji na temat bram szybkobieżnych DYNACO ENTREMATIC, opis poszczególnych modeli, parametrów technicznych, dokumentacja oraz wyceny, dostępne są na naszej dedykowanej stronie internetowej szybkobiezna.pl, poświęconej wyłącznie tej tematyce.